• Cüzdan ile Ödeme Alma Özelliği Sayesinde Müşterilerinizden, Kart Bilgilerini Paylaşmasına Gerek Kalmadan Güvenle Ödeme Alabilirsiniz.

  Cüzdan İle Ödeme Alma

  Siz de üye iş yerlerimiz arasında yer alıyorsanız, Sipay bireysel kullanıcıların dijital cüzdanından anında ödeme alabilirsiniz. Aynı zamanda web sitenize “Sipay ile Öde” butonu koyarak müşterilerinizi cüzdan ile ödemeye de hızlıca yönlendirebilirsiniz. Siz de Sipay dünyasına katılarak işinizi büyütün.

  Hemen Üye Ol
 • Ödeme Almak Artık Çok Kolay. Size Özel Olarak Tanımladığımız Sanal IBAN Sayesinde, Müşterilerinizin Herhangi Bir Banka Hesabından Anında Ödeme Alabilirsiniz.

  Sanal IBAN İle Ödeme Alma

  Sanal IBAN’ın normal bir IBAN’dan farkı yoktur. Sanal IBAN ile ödeme almada, üye iş yerinizin paneli üzerinden ödeme takibi ve yönetimi yapmanız ise oldukça basit. Sipay alternatif ödeme alma yöntemleriyle daha çok satış yapıp daha fazla kazanın.

  Hemen Üye Ol
 • İşletmenizin Düzenli Periyotlarda Ödeme Almasını Sağlayan Abonelik Yöntemi ile Ödeme Alma Özelliğimizi Keşfedin.

  Abonelik Yöntemi İle Ödeme Alma

  Sipay’in güvenli kart saklama özelliği sayesinde, müşterileriniz her alışverişinde kart bilgisini yeniden girmek zorunda kalmaz, siz de ödemelerinizi hızlı ve basit bir şekilde düzenli periyotlarla alırsınız.

  Hemen Üye Ol
 • Mobil POS ile Ödeme Alma Sayesinde, Telefonlarınızı Anında Birer POS Cihazı Olarak Kullanmaya Başlayın.

  Mobil POS ile Ödeme Alma

  Mobil POS ile ödeme almak için yapmanız gereken tek şey Sipay mobil uygulamasını telefonunuza indirmek. Uygulama ile dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerden hızlıca ödeme alabilirsiniz. Sipay ile işinizin keyfini çıkarın.

  Hemen Üye Ol
 • Manuel POS ile Ödeme Alma Sayesinde, Müşterilerinizin Kart Bilgisini Manuel Girerek Ödeme Alabilirsiniz.

  Manuel POS ile Ödeme Alma

  Hiçbir entegrasyona ihtiyaç duymadan direkt olarak üye iş yeri panelinizden ödemenizi yönetebilirsiniz. 3D güvenliğin şart olduğu bu ödeme yönteminde fiziksel pos masrafından kurtularak karlılığınızı arttırın.

  Hemen Üye Ol